Print this

Aktualności

31.05.2017

SK&S doradzał Salad Signature w transakcji nabycia MAGA PPH sp. z o.o.

 

SK&S doradzał Salad Signature (spółce z portfolio IK VII Fund, zarządzanego przez IK Investment Partners – czołowy europejski fundusz private equity) w transakcji nabycia 100% udziałów w spółce MAGA PPH sp. z o.o.

 

MAGA PPH sp. z o.o. jest jednym z czołowych producentów sałatek, surówek oraz past, aktywnym na polskim rynku od 1991 r.

 

Salad Signature jest czołowym producentem smarowideł, dipów oraz sałatek w Europie, działającym w Holandii i Belgii oraz rozwijającym swoją działalność w północnej Europie, w szczególności we Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Polsce oraz Skandynawii.

 

Doradztwo SK&S obejmowało wszystkie prawne aspekty transakcji, w tym due diligence spółki, negocjowanie dokumentacji transakcyjnej, doradztwo w związku z wykonywaniem warunków zawieszających oraz wsparcie w zamknięciu transakcji.

 

Zespół SK&S był kierowany przez mec. Roberta Gawałkiewicza (Partner Zarządzający SK&S oraz Partner kierujący Departamentem M&A), wspieranego przez mec. Leszka Małeckiego (senior associate) oraz Michała Dawidowicza (associate) – w sprawach transakcyjnych oraz korporacyjnych; dr Łukasza Wyszomirskiego (senior associate) oraz Macieja Lewickiego (associate) – w sprawach nieruchomościowych oraz prawa administracyjnego; a także przez mec.  Monikę Krzyszkowską-Dąbrowską (Senior Counsel) oraz mec. Filipa Sodulskiego (associate) – w sprawach pracowniczych.