Relacja administratora z podmiotem przetwarzającym
Jesteśmy kancelarią, którą tworzą ludzie o ogromnej pasji, wiedzy i doświadczeniu. Nasz zespół stale się powiększa.
Kancelaria Sołtysiński Kawecki & Szlęzak specjalizuje się w wielu branżach, w tym w prawie cywilnym, handlowym oraz administracyjnym. Oferują wsparcie w sprawach dotyczących fuzji i przejęć, a także w kwestiach związanych z ochroną danych osobowych. Ich doświadczenie obejmuje również doradztwo w zakresie prawa pracy oraz sporów sądowych, co czyni ich wszechstronnym partnerem dla klientów z różnych sektorów.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Showing 0 of 100
No results found.
There are no results with this criteria. Try changing your search.

W najnowszej publikacji Prawa Nowych Technologii (Nr 2/2022) ukazał się artykuł „Relacja administratora z podmiotem przetwarzającym” autorstwa Agaty Szeligi i Adrianny Gnatowskiej.
Artykuł opisuje rolę administratora oraz podmiotu przetwarzającego w przypadku powierzenia przetwarzania danych osobowych. Celem publikacji jest analiza wybranych obowiązków administratora oraz podmiotu przetwarzającego w związku z powierzeniem przetwarzania danych osobowych oraz odpowiedzialności administratora i podmiotu przetwarzającego za naruszenie ochrony danych osobowych wskutek niewykonania tych obowiązków. Analiza obejmuje również niektóre decyzje organów nadzorczych.